BCC A315-A315-30-330-PS85N4-090
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
Connection 1
7/8"-Female, straight, 5-pin
Connection 2
7/8"-Male, straight, 5-pin
Interface
DeviceNet Thick
Cable
PUR Shielded gray, 9 m, drag chain compatible
Number of conductors
4
Operating voltage Ub
300 VDC / 300 VAC
Rated current (40 °C)
9.0 A