BCC A213-A213-3C-375-EX43T2-040
SKU: BCC0JMY Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC0JMY (BCC A213-A213-3C-375-EX43T2-040) - Double-ended cordsets - Connection 1: 1/2"-Female, straight, 3-pin, Connection 2: 1/2"-Male, straight, 3-pin, Cable: TPE Yellow, 4.00 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 3, Cable temperature, fixed routing: -50...105 °C, Cable temperature, flexible routing: -25...105 °C, Operating voltage Ub: 250 VDC / 250 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67/IP67, Approval/Conformity: cULus, EAC, WEEE
    Connection 1
    1/2"-Female, straight, 3-pin
    Connection 2
    1/2"-Male, straight, 3-pin
    Cable
    TPE Yellow, 4.00 m, Drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Cable temperature, fixed routing
    -50...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...105 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A