WFM50-60N311
SKU: 6037827 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Fork sensors | WFM | WFM50-60N311 | Adjustment: None | Light source: LED | Fork width/depth: 50 mm, 60 mm | Switching output: NPN | Switching mode: Light switching | Connection type Detail: Connector M8, 3-pin | Switching frequency: 4 kHz | Response time: ≤ 125 µs | Enclosure rating: IP67