WFM180-120N311
SKU: 6037839 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Fork sensors | WFM | WFM180-120N311 | Adjustment: None | Light source: LED | Fork width/depth: 180 mm, 124 mm | Switching output: NPN | Switching mode: Light switching | Connection type Detail: Connector M8, 3-pin | Switching frequency: 4 kHz | Response time: ≤ 125 µs | Enclosure rating: IP67