WFM120-120P311
SKU: 6037833 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Fork sensors | WFM | WFM120-120P311 | Adjustment: None | Light source: LED | Fork width/depth: 120 mm, 124 mm | Switching output: PNP | Switching mode: Light switching | Connection type Detail: Connector M8, 3-pin | Switching frequency: 4 kHz | Response time: ≤ 125 µs | Enclosure rating: IP67