WFL80-40B416
SKU: 6036826 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Fork sensors | WFL | WFL80-40B416 | Adjustment: Plus/minus button | Light source: Laser | Fork width/depth: 80 mm, 42 mm | Switching output: PNP/NPN | Switching mode: Light/dark switching | Connection type Detail: Male connector M8, 4-pin | Switching frequency: 10 kHz | Response time: ≤ 100 µs | Enclosure rating: IP65