WF30-40B416
SKU: 6028453 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Fork sensors | WF | WF30-40B416 | Adjustment: Plus/minus button | Light source: LED | Fork width/depth: 30 mm, 42 mm | Switching output: PNP/NPN | Switching mode: Light/dark switching | Connection type Detail: Male connector M8, 4-pin | Switching frequency: 10 kHz | Response time: ≤ 100 µs | Enclosure rating: IP65