WF2-95B410
SKU: 6028443 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Fork sensors | WF | WF2-95B410 | Adjustment: Plus/minus button | Light source: LED | Fork width/depth: 2 mm, 95 mm | Switching output: PNP/NPN | Switching mode: Light/dark switching | Connection type Detail: Male connector M8, 4-pin | Switching frequency: 10 kHz | Response time: ≤ 100 µs | Enclosure rating: IP65