UP30-211112
SKU: 6039674 Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Level sensors | UP30-2 | UP30-211112 | Process connection: Thread G ½ A | Output signal: 2 x PNP | Housing material: Stainless steel 1.4571, PBT, TPU | Measuring range in tank: 30 mm ... 500 mm | Measuring range immersion tube: 30 mm ... 700 mm | Connection type: Round connector M12 x 1, 5-pin | Process temperature: –25 °C ... +70 °C | Process pressure: 0.5 bar ... 6 bar, gauge pressure