SLG25S-220SBR11A00
SKU: 1154990 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Automation light grids | SLG-2 | SLG25S-220SBR11A00 | Optical light exit: Slim | Beam separation: 25 mm | Operating range: 6 m | Detection height: 2,200 mm | Length of cable: 150 mm
    Limit values
    500 mm ... 8,500 mm
    Parallel beam (recommended)
    500 mm ... 6,000 mm
    Detection height
    2,200 mm
    Pin 2 (MF)
    Teach-in input
    Number of beams
    88
    Scan time, parallel beam
    6.5 ms
    Scan time, cross beam
    13 ms
    Repeatability, parallel beam
    6.5 ms
    Repeatability, cross beam
    19.6 ms
    Minimum dwell time, parallel beam
    26.1 ms
    Minimum dwell time, cross beam
    52.2 ms
    Max. response time, parallel beam
    33.7 ms
    Max. response time, cross beam
    66.1 ms
    Sender
    ≤ 61.4 mA2)
    Receiver
    ≤ 91.8 mA2)
    Output signal voltage HIGH/LOW
    UB-3 V/<3 V
    Input signal voltage HIGH/LOW
    >15 V/<5 V