SLG25S-140SAR21A00
SKU: 1149315 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Automation light grids | SLG-2 | SLG25S-140SAR21A00 | Optical light exit: Slim | Beam separation: 25 mm | Operating range: 3.5 m | Detection height: 1,400 mm | Length of cable: 150 mm
    Limit values
    440 mm ... 4,900 mm
    Parallel beam (recommended)
    440 mm ... 3,500 mm
    Detection height
    1,400 mm
    Optical light exit
    Slim
    Pin 2 (MF)
    Teach-in input
    Number of beams
    56
    Scan time, parallel beam
    2.8 ms
    Scan time, cross beam
    5.6 ms
    Repeatability, parallel beam
    2.8 ms
    Repeatability, cross beam
    8.4 ms
    Minimum dwell time, parallel beam
    5.6 ms
    Minimum dwell time, cross beam
    11.2 ms
    Max. response time, parallel beam
    9 ms
    Max. response time, cross beam
    17.3 ms
    Sender
    ≤ 39.2 mA2)
    Receiver
    ≤ 72.6 mA2)
    Output signal voltage HIGH/LOW
    UB-3 V/<3 V
    Input signal voltage HIGH/LOW
    >15 V/<5 V