SLG25S-060SAR21D05
SKU: 1142247 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Automation light grids | SLG-2 | SLG25S-060SAR21D05 | Optical light exit: Slim | Beam separation: 25 mm | Operating range: 3.5 m | Detection height: 600 mm | Length of cable: 150 mm
    Limit values
    440 mm ... 4,900 mm
    Parallel beam (recommended)
    440 mm ... 3,500 mm
    Optical light exit
    Slim
    Pin 4 (OUT)
    Object detection output = “LOW”
    Output signal voltage HIGH/LOW
    UB-3 V/<3 V
    Input signal voltage HIGH/LOW
    >15 V/<5 V