OLM100-1006
SKU: 1047413 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    OLM | OLM100-1006 | Communication interface: CANopen | Repeatability: 1 mm | Max. movement speed: 4 m/s | Reading distance: 100 mm ± 20 mm | Barcode width: 30 mm | Output time: 1 ms | Resolution: 0.1 mm, 1 mm