OD2-P120W60I2
SKU: 6036625 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Laser distance sensors | OD Value | OD2-P120W60I2 | Communication interface: - | Digital output: 2 x PNP | Type of analog output: Current output | Measuring range: 60 mm ... 180 mm | Linearity: ± 120 µm | Laser class: 2 | Typ. light spot size (distance): 1 mm x 1.5 mm (120 mm) | Housing material: Plastic | Connection type: Cable, 2 m
    DCavg
    0%