MIRO TR 70-130VAC/DC SK OPTO-COUPLER MODULE
SKU: 52506 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Transistor 0.5 A 110 V AC/DC Screw terminals
    Kaal
    0,025 kg
    Päritoluriik
    CZ
    Mudeli tähistus
    MIRO,TR,70-130VAC/DC,SK
    Input voltage AC min.
    70 V
    Input voltage AC max.
    130 V
    Input voltage DC min.
    70 V
    Input voltage DC max.
    130 V
    Input voltage OFF DC min.
    0 V
    Input voltage OFF DC max.
    30 V
    Input voltage OFF AC min.
    0 V
    Input voltage OFF AC max.
    30 V
    Input current
    3,6 mA
    Voltage drop DC max.
    1,2 V
    Quiescent current OFF max.
    0,3 mA