MIRO TR 70-130VAC/DC FK OPTO-COUPLER MODULE
SKU: 6652506 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Transistor 0.5 A 110 V AC/DC Spring clamp terminals
    Вес
    0,020 kg
    Страна происхождения
    CZ
    Обозначение модели
    MIRO,TR,70-130VAC/DC,FK
    Input voltage AC min.
    70 V
    Input voltage AC max.
    130 V
    Input voltage DC min.
    70 V
    Input voltage DC max.
    130 V
    Input voltage OFF DC min.
    0 V
    Input voltage OFF DC max.
    30 V
    Input voltage OFF AC min.
    0 V
    Input voltage OFF AC max.
    30 V
    Input current
    3,6 mA
    Voltage drop DC max.
    1,2 V
    Quiescent current OFF max.
    0,3 mA