MAX48N-22A10K50520
SKU: 1134569 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Linear encoders | MAX | MAX48N-22A10K50520 | Type: 48 mm 48f7 for IN cylinder mounting – cylinder bore hole 48H8 | Cable connection direction: Radial | Pipe diameter / Damping zone / End cap: 10 mm / 36 mm / Flat | Supply voltage: 24 V DC (8 ... 32 V DC) | Communication interface: Analog / Current | Connection type: Connecting cable, 3-wire, 1,500 mm | Measuring range: 0 mm ... 520 mm
    Position (F.S.)
    0 mm ... 520 mm1)
    Connection type
    Connecting cable, 3-wire, 1,500 mm
    Residual ripple
    < 1% S-S