MAX48N-12C7FCP0260
SKU: 1121180 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Linear encoders | MAX | MAX48N-12C7FCP0260 | Type: 48 mm 48f7 for IN cylinder mounting – cylinder bore hole 48H8 | Cable connection direction: Radial | Pipe diameter / Damping zone / End cap: 10 mm / 30 mm / Flat | Supply voltage: 24 V DC (8 ... 32 V DC) | Communication interface: CANopen | Connection type: Male connector, M12 type S (20x20 mm), 5-pin | Measuring range: 0 mm ... 260 mm
    Position (F.S.)
    0 mm ... 260 mm1)
    Node ID
    7F
    Residual ripple
    < 1% S-S