MAX48A-32C7FFE1510
SKU: 1131463 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Linear encoders | MAX | MAX48A-32C7FFE1510 | Type: 48 mm 48f7 for IN cylinder mounting – cylinder bore hole 48H8 | Cable connection direction: Axial | Pipe diameter / Damping zone / End cap: 10 mm / 63 mm / Flat | Supply voltage: 24 V DC (8 ... 32 V DC) | Communication interface: CANopen | Connection type: Male connector, M12 type L (24x24 mm), 5-pin | Measuring range: 0 mm ... 1,510 mm
    Position (F.S.)
    0 mm ... 1,510 mm1)
    Node ID
    7F
    Connection type
    Male connector, M12 type L (24x24 mm), 5-pin
    PIN assignment
    1=n.c.; 2=V DC; 3=GND; 4=CAN_H; 5=CAN_L
    Residual ripple
    < 1% S-S