MAX48A-32C02TL0270
SKU: 1127943 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Linear encoders | MAX | MAX48A-32C02TL0270 | Type: 48 mm 48f7 for IN cylinder mounting – cylinder bore hole 48H8 | Pipe diameter / Damping zone / End cap: 10 mm / 63 mm / Flat | Supply voltage: 24 V DC (8 ... 32 V DC) | Communication interface: CANopen | Connection type: Connecting cable, 4-wire, 4,000 mm | Measuring range: 0 mm ... 270 mm
    Position (F.S.)
    0 mm ... 270 mm1)
    Node ID
    02
    Connection type
    Connecting cable, 4-wire, 4,000 mm
    Residual ripple
    < 1% S-S