LM18VM35
SKU: FHW02HM Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Ambient temperature
    -10...50 °C
    Focal length
    18 mm
    Aperture
    2.8
    Distortion
    1.25 %
    Minimum object distance (MOD)
    100 mm
    Angle of view, horizontal
    70.5 °
    Angle of view, vertical
    56.1 °
    Max. Sensor size
    2"
    Image resolution
    50 MP
    Mounting part
    Locking screws for iris and focus
    Lens mount
    TFL-Mount
    Material
    Aluminum, black anodized
    Additional text
    Angle of view refers to a sensor size of 2"