LM16FC24M
SKU: FHW006F Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Ambient temperature
    -10...50 °C
    Focal length
    16 mm
    Aperture
    Minimum object distance (MOD)
    100 mm
    Angle of view, horizontal
    48 °
    Angle of view, vertical
    36.7 °
    Max. Sensor size
    1.1"
    Image resolution
    24 MP
    Mounting part
    Threads
    Lens mount
    C-Mount
    Material
    Aluminum, black anodized
    Additional text
    Angle of view refers to a sensor size of 1.1"