LFV230-XXSGATPM0150
SKU: 6048219 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Level sensors | LFV200 | LFV230-XXSGATPM0150 | Communication interface: - | Process connection: G 1 A PN 64 | Probe length: 150 mm | Probe type: Tuning fork | Remote amplifier: No | Output signal: Transistor output PNP | Connection type: M12 round connector x 1, 4-pin | Process temperature: –40 °C ... +100 °C | Process pressure: –1 bar ... 64 bar | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L | Enclosure rating: IP67 | Display: no | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no