LFV230-XXHCNTPM0400
SKU: 6055515 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Level sensors | LFV200 | LFV230-XXHCNTPM0400 | Communication interface: - | Process connection: Triclamp 2'' (PN 16, 316L, Ra < 0.8μm) | Probe length: 400 mm | Probe type: Tuning fork | Remote amplifier: No | Output signal: Transistor output PNP | Connection type: M12 round connector x 1, 4-pin | Process temperature: –40 °C ... +150 °C | Process pressure: –1 bar ... 64 bar | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L | Enclosure rating: IP67 | Display: no | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no