LFV230-XXHCLIPM0750
SKU: 6066420 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Level sensors | LFV200 | LFV230-XXHCLIPM0750 | Communication interface: IO-Link | Process connection: Triclamp 1'' (PN 16, 316L, Ra<0.8μm) | Probe length: 750 mm | Probe type: Tuning fork | Remote amplifier: No | Output signal: Transistor output PNP with IO-Link | Connection type: M12 round connector x 1, 4-pin | Process temperature: –40 °C ... +150 °C | Process pressure: –1 bar ... 64 bar | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L | Enclosure rating: IP67 | Display: no | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no