LFV230-XXHCLCPV0128
SKU: 6044405 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Level sensors | LFV200 | LFV230-XXHCLCPV0128 | Communication interface: - | Process connection: Triclamp 1'' (PN 16, 316L, Ra<0.8μm) | Probe length: 128 mm | Probe type: Tuning fork | Remote amplifier: No | Output signal: Non-contact switch | Connection type: Valve plug DIN 43650 | Process temperature: –40 °C ... +150 °C | Process pressure: –1 bar ... 64 bar | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L | Enclosure rating: IP65 | Display: no | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no