LFV230-XASGBTPV0150
SKU: 6047827 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Level sensors | LFV200 | LFV230-XASGBTPV0150 | Communication interface: - | Process connection: G ¾ A PN 64 | Probe length: 150 mm | Probe type: Tuning fork | Remote amplifier: No | Output signal: Transistor output PNP | Connection type: Valve plug DIN 43650 | Process temperature: –40 °C ... +100 °C | Process pressure: –1 bar ... 64 bar | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L | Enclosure rating: IP65 | Display: no | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no