LFP0420-A4NMB
SKU: 1086580 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Level sensors | LFP Cubic | LFP0420-A4NMB | Communication interface: IO-Link | Process connection: G ¾ A | Probe length: 420 mm | Probe type: Rod probe | Remote amplifier: No | Output signal: 1 x PNP + 1 x PNP/NPN + 4 mA ... 20 mA / 0 V ... 10 V | Connection type: Round connector M12 x 1, 5-pin | Process temperature: –20 °C ... +100 °C | Process pressure: –1 bar ... 10 bar | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L, PTFE, FKM | Housing material: PBT | Enclosure rating: IP67 | Display: yes | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no