LFP0400-G2NMB
SKU: 1056225 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Level sensors | LFP Inox | LFP0400-G2NMB | Communication interface: IO-Link | Process connection: G ¾ A | Probe length: 400 mm | Probe type: Rod probe in hygienic design | Remote amplifier: No | Output signal: 1 x PNP + 1 x PNP/NPN + 4 mA ... 20 mA / 0 V ... 10 V | Connection type: Round connector M12 x 1, 5-pin | Process temperature: –20 °C ... +150 °C | Process pressure: –1 bar ... 16 bar | Housing design: With closed cover | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L, PEEK | Housing material: Stainless steel 1,4305 | Enclosure rating: IP67, IP69 | Display: yes | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no