LBV330-XXAGDTKMX0540
SKU: 6043467 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Level sensors | LBV3xx | LBV330-XXAGDTKMX0540 | Communication interface: - | Process connection: G 1½ A PN 25 | Probe length: 540 mm | Probe type: Tuning fork | Remote amplifier: No | Output signal: 1 x PNP/NPN | Connection type: M20 x 1.5 | Process temperature: –50 °C ... +150 °C | Process pressure: –1 bar ... 25 bar | Wetted parts: Stainless steel 1.4404 / 316L | Housing material: Plastic | Enclosure rating: IP66, IP67 | Display: no | PWIS-cleaned: no | Bluetooth: no