KT10W-2N2115
SKU: 1029071 Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    Contrast sensors | KT10 | KT10W-2N2115 | Light source: LED | Sensing distance: 10 mm | Switching output: NPN | Light spot size: 0.8 mm x 4 mm | Light spot direction: Horizontal | Light emission: Long and short side of housing, exchangeable | Connection type Detail: Plug, M12, 5-pin | Adjustment: Teach-in button | Teach-in mode: Static 2-point teach-in, Dynamic teach-in (min/max) | Housing material: Metal