IQ40-20BPOKK0S
SKU: 1071845 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Inductive proximity sensors | IQG | IQ40-20BPOKK0S | Special applications: Difficult application conditions | Sensing range Sn: 20 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 40 mm x 40 mm x 118 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: PNP | Output function: NC | Connection type: Cable gland