IQ40-20BNPKC0K
SKU: 1071560 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Inductive proximity sensors | IQG | IQ40-20BNPKC0K | Special applications: Difficult application conditions | Sensing range Sn: 20 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 40 mm x 40 mm x 66 mm | Electrical wiring: DC 4-wire | Switching output: NPN | Output function: Complementary | Connection type: Male connector M12, 4-pin