IQ40-15BPP-KK1
SKU: 6025814 Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    Inductive proximity sensors | IQ Standard | IQ40-15BPP-KK1 | Sensing range Sn: 15 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 40 mm x 40 mm x 118 mm | Electrical wiring: DC 4-wire | Switching output: PNP | Output function: Complementary | Connection type: Cable gland