IQ20-07BPPDU5S
SKU: 6072660 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Inductive proximity sensors | IQV | IQ20-07BPPDU5S | Sensing range Sn: 7 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 20 mm x 32 mm x 8 mm | Electrical wiring: DC 4-wire | Switching output: PNP | Output function: Complementary | Connection type: Cable, 4-wire, 5 m