IQ12-08NNSKT0S
SKU: 1055442 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Inductive proximity sensors | IQB | IQ12-08NNSKT0S | Sensing range Sn: 8 mm | Installation type: Non-flush | Cuboid shape (W x H x D): 12 mm x 40 mm x 26 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: NPN | Output function: NO | Connection type: Connector M8, 3-pin