IQ12-06NPSKT0SS02
SKU: 1068379 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Inductive proximity sensors | IQB | IQ12-06NPSKT0SS02 | Sensing range Sn: 6 mm | Installation type: Non-flush | Cuboid shape (W x H x D): 12 mm x 40 mm x 26 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: PNP | Output function: NO | Connection type: Connector M8, 3-pin