IQ12-04BPSKU2S
SKU: 1096753 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Inductive proximity sensors | IQB | IQ12-04BPSKU2S | Sensing range Sn: 4 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 12 mm x 40 mm x 26 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: PNP | Output function: NO | Connection type: Cable, 3-wire, 2 m