IQ12-02BPS-KU0
SKU: 1018953 Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    Inductive proximity sensors | IQ Standard | IQ12-02BPS-KU0 | Sensing range Sn: 2 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 12 mm x 26 mm x 40 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: PNP | Output function: NO | Connection type: Cable, 3-wire, 2 m