IQ10-06NPSKWDSS10
SKU: 1062442 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Inductive proximity sensors | IQB | IQ10-06NPSKWDSS10 | Sensing range Sn: 6 mm | Installation type: Non-flush | Cuboid shape (W x H x D): 10 mm x 28 mm x 16 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: PNP | Output function: NO | Connection type: Cable, 3-wire, 2.5 m