IQ10-06NPSKT0SS06
SKU: 1062438 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Inductive proximity sensors | IQB | IQ10-06NPSKT0SS06 | Sensing range Sn: 6 mm | Installation type: Non-flush | Cuboid shape (W x H x D): 10 mm x 28 mm x 16 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: PNP | Output function: NO | Connection type: Connector M8, 3-pin | Special characteristic: Different oscillator frequency