IQ10-06NNS-KW1
SKU: 7900208 Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Inductive proximity sensors | IQ Standard | IQ10-06NNS-KW1 | Sensing range Sn: 6 mm | Installation type: Non-flush | Cuboid shape (W x H x D): 10 mm x 16 mm x 28 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: NPN | Output function: NO | Connection type: Cable, 3-wire, 2 m