IQ10-04BPSKW2S
SKU: 1103807 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Inductive proximity sensors | IQB | IQ10-04BPSKW2S | Sensing range Sn: 4 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 10 mm x 28 mm x 16 mm | Electrical wiring: DC 3-wire | Switching output: PNP | Output function: NO | Connection type: Cable, 3-wire, 2 m | Special characteristic: Triple sensing range