IQ10-04BPPKW2SS19
SKU: 1096031 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Inductive proximity sensors | IQB | IQ10-04BPPKW2SS19 | Sensing range Sn: 4 mm | Installation type: Flush | Cuboid shape (W x H x D): 10 mm x 28 mm x 16 mm | Electrical wiring: DC 4-wire | Switching output: PNP | Output function: Complementary | Connection type: Cable, 4-wire, 2 m | Special features: Triple sensing range