DLS40E-BBRV00100
SKU: 1128571 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DLS40 | DLS40E-BBRV00100 | Mechanical design: Blind hollow shaft 8 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 27 V, Open Collector | Connection type: Cable, 5-wire, radial, 2 m | Pulses per revolution: 100