DLS40E-BBEV01000
SKU: 1156774 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DLS40 | DLS40E-BBEV01000 | Mechanical design: Blind hollow shaft 8 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, radial, 2 m | Pulses per revolution: 1,000