DKV60E-21AKA0200
SKU: 1115689 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Measuring wheel encoders | DKV60 | DKV60E-21AKA0200 | Measuring wheel circumference: 200 mm | Measuring wheel surface: Cross knurled aluminium | Communication interface: 4.5 V ... 5.5 V, Incremental, TTL, RS-422 | Supply voltage: 4.5 V ... 5.5 V | Mounted encoder: DBS50 Core, DBS50E-SKAKA0200 | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Resolution in pulses/mm: 1 | Spring arm design: 69.5 mm spring arm