DFS60E-TGCC01000
SKU: 1067839 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TGCC01000 | Mechanical design: Through hollow shaft 14 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422 | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 1,000