DFS60E-TEEK00100
SKU: 1056222 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TEEK00100 | Mechanical design: Through hollow shaft 12 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Pulses per revolution: 100