DFS60E-TECL01000
SKU: 1058445 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TECL01000 | Mechanical design: Through hollow shaft 12 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422 | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 3 m | Pulses per revolution: 1,000